top of page

Drugi zespół Stali gromi Wisłę Annopol.


W sobotę na własnych obiektach w Kraśniku drugi zespół Stali Kraśnik o godzinie 12:00 rozegrał spotkanie z Wisłą Annopol. Pomimo, że goście dzisiejszego spotkania w poprzedniej kolejce potrafili "urwać" punkt wiceliderowi remisując 2:2 z Płomieniem Trzydnik Duży to przyjeżdżając do lidera, w dzisiejszym spotkaniu mieli "niewiele do powiedzenia".

Młodzież kraśnicka pod wodzą trenera Kamila Dydo, ale także mając wsparcie grającego w tym zespole Daniela Szewca, który jest trenerem pierwszego zespołu, nie dała najmniejszych szans gościom z Annopola. Już do przerwy niebiesko-żółci prowadzili różnicą czterech trafień, a po przerwie dołożyli kolejne.

Hat-trickiem popisał się wspomniany już wcześniej Daniel Szewc, dwa kolejne trafienia dla Stali zdobył Błaszczyk, a po jednej bramce dołożyli Pierzyniak oraz Koral. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Stali II Kraśnik 7:1. Kolejne spotkanie rezerwy Stali zagrają 8 kwietnia w Bychawie z rezerwami tamtejszego Granitu.

Skład Stali z meczu - z Wisłą Annopol: Kaźmierak, Nawrocki, Skrajnowski, Surowiec, Kochański, Latosiewicz, Pierzyniak, Suwała, Szewc, Machaj, Błaszczyk. Po przerwie zmiany : Koral, Stelmach, Opoka, Pietrzyk Kacper, Wieczorek, Komarnicki, Harasimiuk.

Trener: Dydo Kamil85 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page