top of page

Inauguracja na duży plus!

W sobotnie popołudnie, na stadionie MOSiR w Kraśniku podopieczni trenera Daniela Szewca pokazali kawał dobrego futbolu. Faworyzowana Stal w dość efektowny sposób zaznaczyła, jaki cel przyświeca jej w tym sezonie i gładko rozprawiła się ze Spartą Rejowiec Fabryczny.

Pierwsza połowa była dość spokojna. Nie widzieliśmy zbyt wiele okazji strzeleckich po żadnej ze stron. Worek z bramkami otworzył się w drugiej odsłonie, a dokładnie to w 53 minucie meczu, za sprawą Jakuba Zielińskiego. Który to w widowiskowy sposób, szczupakiem zamknął dokładną wrzutkę Pawła Zięby. Na następne trafienie kibice przybyli na stadion czekać musieli 20 minut. W 73 minucie Jakub Buczek sfinalizował akcję Dariusza Cygana i na tablicy wyników było już 2:0. Na zakończenie spotkania Damian Dudek dołożył swoje trafienie i tym samym dał powody do radości kibicom, już powoli opuszczającym stadion, w doliczonym czasie gry.

Następne spotkanie nasza drużyna rozegra 20 sierpnia, gdzie na stadionie rywala zmierzy się z Błękitnymi Obsza. O naszym następnym rywalu będziemy pisać już wkrótce, w oddzielnych postach.