top of page

Jak poradzą sobie juniorzy?

UWAGA! Zmiana godziny spotkania. Mecz odbędzie się o godzinie 17:00


W środowe popołudnie drużyna U-18 zmierzy się na własnym boisku z Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski. Nasi goście pierwszy swój mecz zremisowali u siebie z Ładą Biłgoraj 1:1. Stalowa akademia natomiast, gładko pokonała Szumy Susiec 12:0.


Przed naszymi młodymi adeptami naprawdę ciężkie spotkanie. Jak łatwo zauważyć, w 1 Lidze Wojewódzkiej U-18 nie ma już słabych drużyn. Mamy do czynienia z najlepszymi w rejonie.Nasi młodzi zawodnicy są w bardzo dobrej dyspozycji i pewne jest, że nie wystraszą się groźnie wyglądającego zespołu.


Seniorska drużyna naszych gości, gra poziom wyżej od nas, w 3 Lidze, a w ramach ciekawostki można powiedzieć, że ich najlepszy strzelec- Arkadiusz Maj to zawodnik bardzo mocno związany przeszłością z naszym klubem.


Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion MOSiR, już w tę środę na godzinę 17:00, na piłkarskie emocje w młodzieżowym wydaniu. Warto śledzić tych chłopców, gdyż oni są przyszłością naszego klubu.


RAZEM tworzymy Stal!

102 wyświetlenia

Comments


bottom of page