top of page

Jutro kolejny mecz w Kraśniku

Ostatnio piłkarze Stali są jak na sinusoidzie. Gdy po wysokiej wygranej w meczu z POMem zaczęła tlić się iskierka nadziei, że podopieczni Daniela Szewca wychodzą na prostą, przyszedł remis. Kiedy nasi zawodnicy wrócą do regularnego wygrywania?

Z Gromem dotychczas spotykaliśmy się dwukrotnie:

02.10.2021: Stal - Grom 4:2 (Br.: Cybula, Buczek, Zieliński, Cygan) 06.04.2022: Grom - Stal 1:3 (Br.: Zieliński - 2, Pietrzyk)


Wrzesień w wykonaniu Stali nie był zbyt dobry. W tym miesiącu rozegraliśmy 4 mecze ligowe, wygrywając dwa i dwa przegrywając. Patrząc na przestrzeni ostatnich sezonów ligowych, statystycznie właśnie wrzesień jest najgorszym dla naszych zawodników. W tym miesiącu, na przestrzeni ostatnich 26 sezonów, wygraliśmy jedynie 47% (53% jeśli chodzi tylko o rozgrywki czwartoligowe) W październiku statystycznie rzecz biorąc, Stal w meczach ligowych odnosi najwięcej zwycięstw (56%, w tym 66% w IV lidze), więc perspektywa jest pozytywna.


Jak już pisaliśmy, powoli zbliża się jubileusz 100 meczów Daniela Szewca, jako trenera pierwszej drużyny - aktualnie ma ich 97). Przed jubileuszowym meczem przedstawimy garść statystyk pracy trenerskiej Daniela.


MECZ Z GROMEM MOŻE ZOBACZYĆ KAŻDY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Spotkanie Stal Kraśnik - Grom Różaniec pokaże nasza klubowa telewizja, która właśnie zaczyna swoją działalność. Transmisja z meczu rozpocznie się o godzinie 10:50, a dostęp do niej będzie darmowy. Jeśli nie możecie być razem z nami na stadionie, zapraszamy państwa pod adres https://www.stalkrasnik.com/live-stream .

Prosimy również o wyrozumiałość. Ten mecz będzie dla nas debiutem i mogą zdarzyć się nam wpadki i problemy za które z góry przepraszamy, jeśli takowe się zdarzą.

Jednocześnie informujemy, że poszukujemy osoby która chciałaby stanąć za kamerą StalTV podczas meczów naszego klubu. Chętnemu możemy zaoferować darmowy bilet na dowolny mecz Stali. W razie zainteresowania prosimy o kontakt na adres stalkrasnikmedia@gmail.com


248 wyświetleń

Kommentare


bottom of page