top of page

Mecz bez fajerwerków ale i bez punktów

Kibice zebrani na stadionie w Krasnymstawie nie zobaczyli dziś wielkiego widowiska. Dużo walki, przewaga w posiadaniu piłki na korzyść przyjezdnych z Kraśnika lecz to Start zachowuje komplet punktów i zrzuca Stal z pierwszego miejsca w tabeli.

W deszczową niedzielę miał miejsce hitowy mecz kolejki w IV Lidze. Stal Kraśnik na wyjeździe mierzyła się ze Startem Krasnystaw.


Przed meczem nie było faworyta. Pewnym było, że mecz będzie zacięty i taki właśnie był. Spotkanie rozgrywało się głównie w środku pola. Wiele gry w kontakcie i sporo żółtych kartek rozdawanych przez arbitra meczu.


Swoją okazję w 43 minucie meczu wykorzystali gospodarze. Po strzale jednego z piłkarzy Startu doskonałą paradą popisał się Wójciki. Jednak nie miał już szans z dobitką z najbliższej odległości i Dominik Skiba mógł cieszyć się z bramki.

Jak się okazało było to jedyne trafienie tego popołudnia. W 92 minucie, na swojej stopie, piłkę meczową mieli jeszcze Kraśniczanie. Po odbitej wrzutce w polu karnym, piłka wylądowała na szóstym metrze. Zaaferowani piłkarze Stali chcieli dopaść do bezpańskiej piłki, przeszkadzając sobie wzajemnie i nic z tego nie wyszło.


Start Krasnystaw po dzisiejszym zwycięstwie przeskoczył Stal w tabeli i został nowym liderem rozgrywek.


_________

Start Krasnystaw - Stal Kraśnik | 1:0

Wójcicki, Majewski, Pietroń, Pietrzyk, Król, Drozd, Zieliński, Zięba, Woźniak, Buczek, Lutsyk


Teraz piłkarze Stali będą mieli przerwę od ligowych rozgrywek. W najbliższą środę czekać nas będzie starcie z Sygnałem Lublin w ramach Pucharu Polski. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 w Lublinie.


RAZEM tworzymy Stal!

268 wyświetleń

2件のコメント


ゲスト
2022年9月19日

Akurat z kibicami jak na taką aurę nie było tragedii. Trybuna zadaszona pełna. Na otwartej napewno dużo wolnego miejsca ale doping tych którzy na niej byli bardzo głośny i fajny 👍

いいね!

ゲスト
2022年9月19日

Kibiców .....brak.


いいね!
bottom of page