top of page

Poskromić Gryfa

Żeby móc dalej liczyć się w walce o 3 Ligę Stalowcy muszą zacząć znów regularnie punktować. Ostatni mecz z POMem ISKRA Piotrowce daje nadzieję na końcowy sukces. Droga wydaje się być coraz bardziej kręta, lecz na rozliczenia przyjdzie czas na koniec sezonu.

Historia naszych starć z Gryfem Gmina Zamość jest krótka, jednak na naszą korzyść.

Z Zamojskim klubem spotykaliśmy się dotychczas dwa razy (oba mecze w poprzednim sezonie):

07.08.2021: Gryf - Stal 1:2 (Br.: Cygan - 2)

16.10.2021: Stal - Gryf 0:0


Dodatkowo Mecz z POMem był meczem numer 50 w pierwszej Stali Krystiana Pietrzyka (3693 minuty / 6 bramek / 5 żółtych kartek). Zbliżający się mecz będzie meczem numer "40" Jakuba Buczka, dotychczas ma 39 meczów / 3326 minut / 11 bramek / 11 żółtych kartek.


Wgłębiając się w dane z tabeli zauważamy że Niebiesko-żółci tracą do liderującego Startu Krasnystaw dwa oczka. Przed nami jest również Tomasovia Tomaszów Lubelski, do której tracimy tylko punkt. Wniosek z tych danych jest taki, że nie ma już miejsca na potknięcia, gdyż walka o awans jest bardzo zacięta.


Gryf Gmina Zamość depcze po piętach Kraśnickiej drużyny. Miedzy nami jest tyko jeden punkt różnicy i zajmujemy kolejno trzecie i czwarte miejsce w tabeli. By nie spaść niżej należy więc ten mecz wygrać i nie ma co do tego wątpliwości.


Wszystkich kibiców zapraszamy do śledzenia przebiegu meczu na naszym facebooku. Wkrótce podejmiemy próby stworzenia dla was platformy PPV gdzie przeprowadzane będą transmisje na żywo z meczów naszych. Czekajcie zatem z niecierpliwością na informacje.


RAZEM tworzymy Stal!

96 wyświetleń

Comments


bottom of page