top of page

Przygodę w pucharze czas zacząć

Dzisiaj rozpoczyna się droga Stali ku sukcesie w Pucharze Polski na szczeblu LZPN. Naszym pierwszym i miejmy nadzieję nie ostatnim rywalem, będzie Stok Zakrzówek. Z racji rozstawienia nasz zespół zaczyna rywalizację od trzeciej rundy, przeciwnicy natomiast pokonali już dwa inne zespoły.

Stok Zakrzówek, przed trafieniem na Kraśnicki zespół, w pierwszej rundzie pucharu wygrał na wyjeździe z Roztoczem Batorz 1:3 i dziesięć dni później, również na terenie rywala, triumfował w starciu z Cisami Nałęczów, powtarzając wynik sprzed kilku dni.


Rok wcześniej Stalówka zakończyła rywalizację na tym stopniu, ulegając po serii rzutów karnych z Piaskovią Piaski. W sezonie 2020/2021 udało nam się dojść aż do półfinału Przegrywając tam 3:1 z grającą obecnie w II Lidze - Wisłą Puławy.


Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do kibicowania naszym. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie Stoka w Zakrzówku Tych niemogących oglądać spotkania z wysokości trybun odsyłamy na naszego facebooka, gdzie tradycyjnie będziemy informować o przebiegu meczu.


RAZEM tworzymy Stal!

177 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page