top of page

Wracamy! Stal Kraśnik - POM ISKRA Piotrowice 5:0

Nie zapowiadało się dziś na taki wynik w Kraśniku. Nie zwracając już nawet uwagi na poprzednie wyniki Stali, śmiało można powiedzieć, że pierwsza połowa rozczarowywała.

fot.Paweł Bieleń/krasnik24.pl

Początek spotkania nie należał do tych elektryzujących widza. Działo się niewiele. Pierwszą akcję piłkarze Stali przeprowadzili w 17. minucie. Strzał z rogu boiska oddał Jakub Buczek, ale skutecznie interweniował bramkarz gości. Chwili Stalowcy próbowali otworzyć wynik meczu, lecz bezskutecznie. Swoich szans nie wykorzystali Jakub Zieliński i Kamil Król.


Po przerwie Kraśniczanie grali jak natchnieni. Na pochwałę zasługują zmiennicy. Krystian Pietrzyk i Michał Misiarz dali drużynie duży powiew świeżości. Pierwsza bramka mogła paść już w 46 minucie, jednak obrońca gości wybił z linii bramkowej.

Jak to się mówi "co się odwlecze to nie uciecze ". Już po dwóch minutach worek z bramkami otworzył Kamil Król. W polu karnym sfaulowany został Mateusz Jędrasik, przez co arbiter spotkania pokazał na wapno.


Następne trafienie przyszło w minucie 53. Samobójcze trafienie zaliczył jeden z zawodników rywala. Bramkę numer trzy zdobył natomiast prekursor rzutu karnego Mateusz Jędrasik. Po minięciu obrońcy w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od golkiperam zmieniając wynik na tablicy. Dwa ostatnie trafienia padały niemal po bliźniaczych akcjach. Najpierw dośrodkowanie zakańczał Zieliński, a na deser do siaki piłkę wpakował Paweł Zięba.


_________

Stal Kraśnik - POM-ISKRA Piotrowice | 5;0

Mateusz Wójcicki, Anton Lutsyk, Damian Pietroń, Jakub Zieliński, Kamil Woźniak, Dariusz Cygan (46' Karol Misiarz), Jakub Buczek (46' Krystian Pietrzyk), Damian Jargieła (77' Mateusz Kozakowski), Paweł Zięba, Mateusz Jędrasik, Kamil Król


RAZEM tworzymy Stal!

349 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page