top of page

Wygrana rezerw na osłodę i daleki wyjazd juniorów

Gdy czwartoligowcy kończyli swój mecz, w drogę do Popkowic zbierała się nasza druga drużyna. W rozegranym tam spotkaniu nasi pokonali znacząco tamtejszy Ruch.

Nasi zawodnicy od piątej minuty meczu utrudnili sobie granie. Wszystko to za sprawą szybko otrzymanej czerwonej kartki Jarosława Borka. W dziesiątkę musieli radzić sobie podopieczni Kamila Dydo.


To jednak nie przeszkodziło im w konkretnym rozpracowaniu rywala. Na przerwę schodzili, co prawda ze skromnym wynikiem 1:2, lecz już po niej, występujący tego dnia na niebiesko, Kraśniczanie urządzili sobie festiwal strzelecki. do Bramki trafiali kolejno: w pierwszej części Szewc i Kozakiewicz, a w drugiej Szewc ponownie, Misiarz oraz Jędrasik.


_________

Ruch Popkowice - Stal II Kraśnik | 1:6

Kaźmierak, Kozakowski (65'Machaj ), Dydo (46' Błaszczyk), Borek, Kochański (60'Surdak), Pierzyniak ( 55'Wrona), Latosiewicz (77' Suwała), Szewc (80' Wagner), Misiarz (80'Stelmach), Jędrasik, Król


Jadą by podtrzymać dobrą passę


W przyszłą środę swoje spotkanie rozegrają również juniorzy. Przypominamy, że dotychczas młoda Stal rozegrała 2 mecze, w których wygrywała spektakularnie, najpierw 12:0 z Szumami Susiec i tydzień później 6:0 z Orlętami Radzyń Podlaski.


Teraz czeka ich daleki wyjazd do Hrubieszowa. Mecz Unia Hrubieszów - Stal Kraśnik odbędzie się w środę, 14. września o godzinie 17:00.


By utrzymać pozycję lidera tabeli zmuszeni są do przywiezienia pełnej puli do Kraśnika, bowiem aktualny lider Górnik Łęczna rozegrał już swoje spotkanie i tak samo jak Stal jest w rozgrywkach niepokonany.


Górnicy wygrali na wyjeździe z Widokiem Lublin 0:2 i przodują w stawce z 9 oczkami i bilansem bramkowym 10:2


Pozostałe mecze 3. kolejki I Ligi Wojewódzkiej U-18 prezentują się następująco:


Orlęta Radzyń Podlaski - Szumy Susiec 5:1

KS Lublinianka - Łada Biłgoraj 0:2

Widok Lublin - Górnik Łęczna 0:2

Nierozegrano jeszcze meczu Motor Lublin - Lewart Lubartów


Kibicujmy naszej akademi na drodze do sukcesu

RAZEM tworzymy Stal!

197 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page