top of page

Deklasacja. Znowu.

Akademia nie schodzi ze zwycięskiej ścieżki i tym razem gromi Unię Hrubieszów 1:11. To już trzecie z rzędu zwycięstwo i kolejne tak okazałe. Po trzech meczach Młoda Stal cieszy się bilansem 29:1.

W środowe popołudnie drużyna prowadzona przez Marcina Jędrasika zabawiła się z rywalem w meczu Lubelskiej Ligi Wojewódzkiej U-18. Mecz szybko otworzył już w 5. minucie Mateusz Jędrasik, a potem szło już z górki. Następnie strzelali: Winkler, Jargieła i ponownie Jędrasik. Połowa zakończyła się wynikiem 0:4 dla przyjezdnych z Kraśnika.

W drugiej odsłonie strzelanie kontynuowali kolejno: Jędrasik, Jargieła, Wrona, Stelmach, Harkot, Błaszczyk i Wieczorek. Rywale bramkę honorową zdobyli z rzutu karnego w 85. minucie spotkania.

_________

Unia Hrubieszów - Stal Kraśnik | 1:11

Kaźmierak, Surdak, Majewski (55'Wrona), Surowiec (46' Nawrocki), Pierzyniak(65' Opoka), Latosiewicz, Pietrzyk (55' Stelmach), Jargieła (70' Dziuba), Błaszczyk, Jędrasik (65'Harkot), Winkler (70' Wieczorek)

Na Stal czekać będzie teraz potyczka z KS Lublinianką. To spotkanie odbędzie się w tę sobotę 17.09. na Kraśnickim MOSiRze. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na godzinę 11:00.