top of page

Gryf pokonany - czas na Grom.

W niedzielę 26 marca Stal Kraśnik podejmowała na własnych obiektach STS Gryf Gmina Zamość. Do przerwy kraśniczanie prowadzili w meczu 2:0 po bramkach w 35 minucie zdobytej przez Pawła Ziębę i w 41 minucie Kamila Króla. Po zmianie stron gościom udało się zdobyć kontaktowe trafienie w 58 minucie. Niebiesko-żółci nie dawali jednak za wygraną i wynik na 3:1 podwyższył kolejnym swoim trafieniem Paweł Zięba w 69 minucie spotkania. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się dwubramkowym zwycięstwem gospodarzy to jednak gościom udało się zdobyć drugą bramkę i ustalić wynik na 3:2 dla Stali w 86 minucie.

Spotkanie było trudne i meczem walki co pokazuje także wynik, ale trzeba pochwalić młody zespół Stali za grę do końca i ambitną walkę o komplet punktów.

Już w najbliższą niedzielę 2 kwietnia o godzinie 15:00 w Różańcu (Różaniec Pierwszy 27A

23-420 Tarnogród) podopieczni Daniela Szewca rozegrają mecz 18 kolejki z miejscowym Gromem. Zespół z powiatu biłgorajskiego Grom został założony już w 1958 roku. Największym sukcesem jak dotąd dla gospodarzy tego spotkania jest awans do 4 ligi.

Gospodarze do meczu ze Stalą Kraśnik będą podchodzić w gorszych nastrojach po przegranej w Werbkowicach 4:1 w ostatniej kolejce. Niebiesko-żółci jak już powyżej opisywaliśmy wygrała swoje spotkanie z Gryfem 3:2.

W poprzednim spotkaniu Stali z Gromem na obiektach w Kraśniku padł wynik 4:2 dla kraśniczan. Trzymamy kciuki za zespół trenera Daniela Szewca licząc na komplet punktów przywiezionych z terenu powiatu biłgorajskiego.