top of page

KOMUNIKAT KLUBU: Zorganizowane wyjazdy kibiców

Zaktualizowano: 21 sie 2022

Klub FKS Stal Kraśnik wychodzi z inicjatywą pomocy, przy wyjazdach na mecze naszej drużyny. Chcielibyśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców Stalówki. Dzięki możliwościom, jakie obecnie posiadamy, chcielibyśmy umożliwić wspieranie nas nie tylko na naszym stadionie, ale wszędzie gdzie tylko zobaczymy takie chęci.


Na początku chcielibyśmy dowiedzieć się jak duże zainteresowanie was, kibiców jest na takowe wyjazdy, dlatego też prosimy osoby chętne na ewentualny wyjazd na najbliższy mecz do Werbkowic, 4 września (Niedziela) o przesłanie maila z tytułem: "Wyjazd do Werbkowic". W treści wiadomości prosimy wpisać maila z którym mielibyśmy się kontaktować w razie szczegółów oraz ewentualną liczbę osób jaką chcielibyście ze sobą zabrać. Lub na stronie facebookowej, korzystając z opcji wyślij wiadomoćć


Adres mailowy do klubu: fksstal@krasnik.info


Powodzenie akcji zależne jest od zainteresowania, dlatego prosimy was o udostępnianie i dzielenie się ze znajomymi tą informacją.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o pisanie komentarzy pod postem (w tym celu należy zarejestrować się na stronie) lub inny kontakt z klubem. Będziemy starali się odpowiadać jak najszybciej.


Z poważaniem,

Zarząd Klubu FKS Stal Kraśnik.383 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page