top of page

"Tylko" remis z Gryfem

Dwie połowy jak dwa inne spotkania. Tak krótko możemy podsumować mecz Gryfa ze Stalą. Do podziały punktów doprowadził mecz 8 kolejki IV Ligi Lubelskiej. Mimo przewagi liczebnej, Stal nie dowiozła korzystnego rezultatu.

fot. STS GRYF Gmina Zamość

Pierwsza część meczu należała do naszych. Wiele ciekawych akcji, prowadzenie gry na wysokim tempie i zaangażowaniu. Efektem tego była bramka w 11 minucie meczu, zdobyta przez Pawła Ziębę.


Druga odsłona zmieniła obraz o 180 stopni. Do głosu doszli gospodarze, kreując swoje akcje. Plany nieco pokrzyżował im obrońca Stali - Anton Lutsyk, który zakończył akcję niebiesko-żółtych, po podaniu Pietrzyka. Po tym zdarzeniu mecz przejął Gryf.


Bramkę kontaktową udało im się zdobyć bardzo szybko, już po 3 minutach. Piłkę w siatce umieścił Tomasiak i piłkarze Stali mogli zacząć czuć na sobie presję. Jak okazało się słusznie,, bowiem w ostatniej minucie spotkania sędzia wskazał na jedenasty metr. W doliczonym czasie gry rzut karny wywalczył Adrian Cymerman, a z „wapna” nie pomylił się Dawid Gierała. Była to niestety ostatnia akcja meczu i podziałem punktów zakończyło się to interesujące starcie.


_________

Gryf Gmina Zamość - Stal Kraśnik | 2:2

Wójcicki – Woźniak, Jędrasik (46' Winkler), Pietroń, Lucyk, Buczek, Jargieła (46' Pietrzyk), Zięba (52' Majewski), Zieliński, Misiarz (46' Cygan), Król.


Najbliższy mecz Stalówka zagra na własnym stadionie. Ich rywalem będzie Grom Różaniec i nikt nie myśli o innym wyniku niż zwycięskim dla Stalówki. Na to spotkanie zapraszamy już w kolejną sobotę na godzinę 11:00.


RAZEM tworzymy Stal!

188 wyświetleń

Comentários


bottom of page